Na záver svätej omše za účasti detí dostanete súťažné otázky/úlohy, za ktoré dostávate body.
Za správnu odpoveď dostanete 1 bod. Za neúplnú odpoveď 0,5 boda. Za každých 10 bodov, ktoré nazbierate, dostanete peknú odmenu.

Odpovede vložíte do krabice pred oltárom označenej slovom ODPOVEDE.

Odmenu však môžete získať pri každej sv. omši v stredu, kedy budeme losovať spomedzi odovzdaných odpovedí a ak bude odpoveď správna, dostanete malú odmenu hneď.

ODPOVEDE NA OTÁZKY napíšte na malý lístok, nezabudnite aj svoje meno a priezvisko.
Odpovede napísané rodičmi alebo na počítači nebudú uznané.

RODIČIA, PROSÍME, DOZRITE NA TO, ABY DETI PÍSALI ODPOVEDE SAMÉ.
JE TO ICH AKTIVITA A ICH BODY!

_________________________________________________________

Deti, na lístok s odpoveďou stačí napísať odpoveď.
Nemusíte tam písať otázku :-).

V stredu 31.5.2023 budú naposledy rozdávané odmeny.

Aktualizované 24.5.2023

smiles_5

PRIEZVISKO A MENO BODY
Mudráková Faustínka 26,5
Galgócziová Emilka 26
Holúbková Janka 26
Roško Jozef Rudolf 25
Kocianová Sabinka 24,5
Regec Olívia 24,5
Šandorová Natálka 24,5
Garbiar Samuel 23
Chudý Patrik 23
Sabo Michal 23
Čornejová Veronika 22
Grossmanová Simonka 22
Horváth Hugo 22
Kozová Dominika 22
Lacena Boris 22
Mamráková Miriamka 22
Melasová Miška 22
Hlavaj Matej 21,5
Nemcová Sára 21,5
Roganská Sylvinka 21,5
Balog Hugo 20,5
Dwayne Szeghö 20,5
Koleničková Peťka 20,5
Mojžišová Magdalénka 20,5
Králik Martin 20
Dovalovský Peter 19,5
Dufeková Hanka 19,5
Zmajkovičová Emka 19,5
Hulík Marcel 18,5
Andrejčáková Klárka 18
Podolská Pia 18
Pochylá Dominika 17,5
Al Ansari Stela 17
Stančík Lukáš 17
Halačová Sofinka 16,5
Lučan Marek 16,5
Benciová Erika 16
Michaliková Erika 16
Bukovinská Veronika 15,5
Macušová Lucka 15
Šelianová Rebeka 14,5
Vaško Oliver Louis 14,5
Kožehubová Dianka 14
Hajková Terezka 13,5
Krúpová Viktorka 13,5
Trepáč Jakub 13,5
Jandová Sofinka 13
Takács Filip 13
Kelecsényi Kristián 12,5
Macuš Michal 12,5
Takáčová Hanka 12,5
Bacigalová Rebeka 12
Krajčírová Sonička 12
Hudák Šimon 11,5
Bartková Petra 11
Dvorská Terezka 11
Glausová Elianka 11
Koleno Michal 11
Borkovičová Tamarka 10
Galbová Emilka 10
Holek Adrián 10
Mikulovský Lukáš 10
Pšenáková Dorotka 8,5
Röthová Natálka 8,5
Némethová Emmka 8
Bezúr Richard 7,5
Zelman Andrej 7,5
Príbelský Michal 7
Bakošová Simonka 6,5
Bučan Michal 6,5
Cyprianová Táňa 5
Mašlanka Radan 5
Sajková Viktorka 5
Surovčíková Emka 5
Peterka Lujza 4,5
Rusinko Adrián 4
Kováč Miichal 3,5
Ferancová Abby 3
Mlynková Mia 3
Pósfai Bianka 2,5
Šmihuľa Ondrej 2,5
Tkáčová Terezka 2,5
Ďurkovič Dominik 2
Franková Miška 2
Gurčík Sebi 2
Ligda Markus 2
Diener Oliver 1
Felšöci Samuel 1
Jaszenický Dávid 1
Kántor Peter 1
Kiršner Ella 1
Košút Ľubomír 1
Mitošinka Matúš 1
Mrva Matúš 1
Ondrášková Emka 1
Rapcean Dianka 1
Šefčíková Terezka 1